По суботах о 21:00

Україна з Тиграном Мартиросяном

Про проект

Хочете не тільки знати, а й розуміти, що відбувається в країні? Тигран Мартиросян (дивіться сторінку Тиграна Мартиросяна в Вікіпедії) в авторській програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" детально обговорить ключові події. Гості в студії — люди, які причетні до цих подій або можуть на них вплинути.

"Україна з Тиграном Мартиросяном" — це великі інтерв'ю з важливими особистостями. Це чесна розмова на гострі теми з політичними героями нашого часу.

Дивіться програму "Україна з Тиграном Мартиросяном" з 18 липня на каналі  "Україна 24".

Останні випуски

"Україна з Тиграном Мартиросяном": в ефірі - Леонід Кравчук

Леонід Кравчук разом з Тиграном Мартиросяном обговорюють найважливіші перші кроки у складі делегації в ТКГ, компроміси та "червоні лінії" щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

"Україна з Тиграном Мартиросяном": Ігор Смешко про теракти та Донбас

Політик Ігор Смешко разом з ведучим Тиграном Мартиросяном обговорюють найважливіші події, що сталися в Україні, зокрема теракт у Луцьку, спецоперацію на Полтавщині та події на Донбасі.

"Україна з Тиграном Мартиросяном": Михайло Саакашвілі

Михайло Саакашвілі, голова виконавчого комітету Національної ради реформ, разом з Тиграном Мартиросяном обговорюють найважливіші події, що сталися в Україні.

"Україна з Тиграном Мартиросяном": Саакашвілі, Ляшко і Ємченко

Гості програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" - Михайло Саакашвілі, голова виконавчого комітету Національної ради реформ, Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України,та Наталія Ємченко, директор з комунікацій System Capital Management.

"Україна з Тиграном Мартиросяном": Олег Ляшко і Максим Степанов

Гості програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" - лідер Радикальної партії Олег Ляшко і міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. Одна з головних тем програми - різке зростання випадків коронавіруса і перспективи карантину в країні.

123456789