По суботах о 21:00

Україна з Тиграном Мартиросяном

Про проект

Хочете не тільки знати, а й розуміти, що відбувається в країні? Тигран Мартиросян (дивіться сторінку Тиграна Мартиросяна в Вікіпедії) в авторській програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" детально обговорить ключові події. Гості в студії — люди, які причетні до цих подій або можуть на них вплинути.

"Україна з Тиграном Мартиросяном" — це великі інтерв'ю з важливими особистостями. Це чесна розмова на гострі теми з політичними героями нашого часу.

Останні випуски

"Україна з Тиграном Мартиросяном": гість студії - Дмитро Гордон

Теми програми: - що означають санкції США проти Ігоря Коломойського? - чи буде локдаун на травневі свята? Чому українці не поспішають вакцинуватися від коронавірусу? - рік роботи уряду Дениса Шмигаля: що вдалося кабміну та чи очікувати кадрових ротацій?

"Україна з Тиграном Мартиросяном": гість студії - Олексій Кучеренко

Теми програми: - США запровадили санкції проти Ігоря Коломойського: які підстави та наслідки такого рішення? - Рік уряду Дениса Шмигаля: які результати роботи? - Третя хвиля коронавірусу в Україні: чи очікувати чергового локдауну та чому українці не хочуть вакцинуватися?

"Україна з Тиграном Мартиросяном": гість студії - Ігор Смешко

Теми програми: - засідання РНБО: чого очікувати після рішень Радбезу? Чи можливе загострення ситуації на Донбасі після запровадження санкцій? - акції під Офісом президента та генпрокурора: які вимоги протестувальників? - 5 днів як стартувала вакцинація в Україні: скільки людей отримали щеплення та чому від імунізації відмовляються медики?

"Україна з Тиграном Мартиросяном": гість ефіру - Володимир Гройсман

Теми програми: - справа Стерненка: чи справедливе рішення суду та хто і чому виходить із протестами під Офіс президента? - засідання РНБО: як виконуються рішення Радбезу та чи варто вносити зміни до закону про санкції? - коронавірус в Україні: скільки людей вже вакцинувалися та чому лікарі відмовляються робити щеплення?

"Україна з Тиграном Мартиросяном": гості ефіру - Святослав Піскун і Олександр Данилюк

Теми: - рішення РНБО: чи будуть дієвими санкції та чи очікувати як наслідок їх запровадження більшого загострення ситуації на Донбасі? - підсумки роботи Верховної Ради: що ухвалили нардепи та коли вирішиться проблема з тарифами на газ? - "полювання на вакцину": коли вже з‘являться препарати від коронавірусу в Україні та чому епідеміологічна ситуація погіршується в окремих областях?

123456789