Пн-Вт о 21:00

Час Голованова

Про проект

Василь Голованов запрошує до себе в студію найвпливовіших українців: представників влади, опозиції, незалежних експертів та відомих політиків. У програмі "Час Голованова" обговорюються тільки найважливіші для кожного українця теми, а гості студії не тільки відповідають на актуальні та важливі запитання, а й пропонують свої варіанти розвитку подій.

Останні випуски

"Час Голованова": з Дмитром Гордоном про справу Медведчука

Теми: - Зовнішня, внутрішня та інформаційна безпека України: загрози та способи протидії.   - Об'єднати Україну: хто має вирішувати, які свята відзначати? 

"Час Голованова": з Олегом Ляшком і Андрієм Ілларіоновим про агресію Росії

Теми: - Пам‘ять раз на рік: чи відчувають сьогодні підтримку ветерани війни? - Заборгованість по зарплатах зростає. Що далі?  - План "реінтеграція": як у стислі терміни повернути окуповані території?

"Час Голованова": з Дмитром Гордоном про НАТО і Мінські угоди

Теми: - Україна в протистоянні агресору. Які слова має сказати Зеленський Путіну та хто допоможе у захисті наших кордонів? - Ефективність державного управління: чи потребує країна термінових кадрових рішень та хто не впорався зі своїми обов'язками?

"Час Голованова": з Олегом Ляшком, Філаретом і Андрієм Ілларіоновим про майбутнє України

Гості програми - екснардеп Олег Ляшко, патріарх УПЦ КП Філарет і колишній радник Володимира Путіна, економіст Андрій Ілларіонов

"Час Голованова": з Дмитром Гордоном про зустріч Зеленського і Путіна

З гостем програми, відомим українським журналістом Дмитром Гордоном, Василь Голованов обговорив те, яке місце можуть вибрати президенти України і Росії для зустрічі віч-на-віч, та які результати може принести ця зустріч. А ще перспективи повернення Криму і план звільнення Донбасу від окупантів.

123456789