Пн-Чт о 21:00

Час Голованова

Про проект

Василь Голованов запрошує до себе в студію найвпливовіших українців: представників влади, опозиції, незалежних експертів та відомих політиків. У програмі "Час Голованова" обговорюються тільки найважливіші для кожного українця теми, а гості студії не тільки відповідають на актуальні та важливі запитання, а й пропонують свої варіанти розвитку подій.

Останні випуски

"Час Голованова": з Дмитром Гордоном про вирок Стерненку і протести

З гостем програми, відомим українським журналістом Дмитром Гордоном, Василь Голованов обговорює наступні теми: - Вакцина в Україні: кому в першу чергу зроблять щеплення від коронавірусу та коли чекати наступну партію? - Стерненку дали сім років в'язниці: що це - справедливе правосуддя чи тиск на активіста? - Ексклюзивне інтерв'ю Дмитра Гордона зі Світланою Тихановською: яке майбутнє білоруських протестів?

"Час Голованова": з Ігорем Смешком і Олесею Бацман про санкції РНБО

З гостями програми - ексглавою СБУ Ігорем Смешком та журналісткою, головним редактором сайту "Гордон" Олесею Бацман - Василь Голованов обговорює наступні теми: - Чергові санкції від РНБО: чи є ще загрози нацбезпеці України та кому загрожують нові санкції? - Масова вакцинація: чи готові українці щепитися індійською вакциною?

"Час Голованова": з Дмитром Гордоном про проспект Бандери і кращого президента України

З гостем програми, відомим українським журналістом Дмитром Гордоном, Василь Голованов обговорює головні теми останніх днів

"Час Голованова": з Олегом Ляшком і Данилом Гетманцевим про розвиток України

З гостями програми - екснардепом Олегом Ляшком і народним депутатом від "Слуги народу" Данилом Гетманцевим - Василь Голованов обговорює наступні теми: - Старт масової вакцинації: чи вчасно розпочнуться щеплення в Україні? - Пленарний тиждень у Верховній Раді: які питання в пріоритеті та чи чекати чергових протестів під парламентом?

"Час Голованова": з Дмитром Гордоном про плани Путіна щодо України і протести в РФ

З гостем програми, відомим українським журналістом Дмитром Гордоном, Василь Голованов обговорює наступні теми: - Закриття трьох телеканалів: чи будуть оскаржувати рішення? - Чи чекати нову хвилю протестів у Росії? - Вакцинація в Україні: за та проти. Чи вдасться вчасно запустити масову вакцинацію?

123456789