Обстрілюють ночами після молитов: лікар з Ізраїлю розповів про обстановку

Основна маса арабського населення в Ізраїлі не підтримує насильство

Обстрілюють ночами після молитов: лікар з Ізраїлю розповів про обстановку

Лікар Борис Бриль в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" розповів про обстановку в Ізраїлі, де тривають ракетні обстріли з боку Сектора Гази.

"На сьогодні в бік центру Ізраїлю майже немає обстрілів з тієї причини, що коли Рамадан (священний місяць посту для мусульман - ред.), зазвичай обстрілюють в нічні години і після молитви. Поки трохи заспокоїлося. Але прикордонні з Сектором Гази райони піддаються обстрілу, кілька годин тому протитанкова ракета "Корнет" була випущена з Гази, було вбито людину і одну тяжко поранено. В бік Єрусалиму поки обстрілів немає, були тільки в перший день. Вночі була дуже велика щільність обстрілів", - розповів Бриль.

Популярні відео

За словами лікаря, багато госпіталізованих також через вуличні заворушення, що влаштовані арабськими радикалами.

"До нашої лікарні починають надходити поранені, нас, швидше за все, можуть перевести в бік півдня, поранених багато. Причому з'являються поранені на вулицях, в тому ж місті Лод арабські екстремісти-радикали, які приїхали з різних точок, влаштовували демонстрації, підпалювали синагоги, автомобілі", - сказав Бриль.

Читайте також: В України виникла проблема з Ізраїлем через індійську вакцину: посол розкрив деталі

Лікар зазначив, що арабське населення Ізраїлю виступає проти насильства і обстрілів.

"Серед людей паніки немає, ми до цього звикли, проводиться мобілізація резервістів, в основному це прикордонна поліція, яка боротиметься з демонстраціями. Глава арабської партії в Ізраїлі закликав співвітчизників до стриманості і припинення насильства. Основна маса арабського населення не підтримує насильство, терористичні атаки не шкодують нікого, ракети не літають за національною ознакою", - сказав Бриль.

Читайте також: "Це смішно": в Ізраїлі відповіли на звинувачення з боку Вірменії

Лікар спрогнозував чергове загострення ближче до ночі.

"Залізничний транспорт на півночі працює в повному обсязі, на півдні припинений, автобусний транспорт працює. Школи не працюють до центру, до Герцлії. Думаю, ближче до ночі почнеться загострення. Прикордонні райони так живуть уже багато років", - сказав Бриль.

Нагадаємо, 10 травня з Сектора Гази було здійснено ракетний обстріл півдня Ізраїлю, Ізраїль відкрив вогонь у відповідь. 11 травня бойовики угруповання ХАМАС випускали сотні ракет у бік Ізраїлю.

Джерело Україна 24 Теги