Кібератака Росії на США: ексдепутат Держдуми дав несподіване пояснення

Ілля Пономарьов процитував слова колишнього помічника Путіна

Кібератака Росії на США: ексдепутат Держдуми дав несподіване пояснення

Кібератака хакерського угруповання DarkSide, пов'язаного з Росією, на найбільшу в США трубопровідну компанію Colonial Pipeline може бути продиктована "космічною дурістю".

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексдепутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов.

"Іншого пояснення, окрім тупості, я не можу запропонувати. Вона не має ніяких меж. Хоча насправді є одна мотивація, чисто апаратна - показати начальникам, що можемо, отримати якісь зірки на погони. Яка різниця, чи буде завдано збитків Сполученим Штатам? Про це люди не замислювалися. Колись Владислав Сурков (експомічник президента Росії - ред.) говорив, що якщо ви бачите, що щось відбувається, і ніяк не зрозумієте, хитрий це план чи космічна дурість, то не сумнівайтеся, що це космічна дурість. Оскільки він ідеолог всього, що відбувається, думаю, він знає, про що говорить", - заявив Пономарьов.

Читайте також: Хакерські атаки в Україні: експерт вказав, кого зламують найчастіше

Популярні відео

Нагадаємо, американські ЗМІ повідомили, що хакерське угруповання DarkSide, пов'язане з Росією, може бути винним у кібератаці на трубопровідну компанію Colonial Pipeline. Хакери змогли проникнути в мережу Colonial, викрали дані, заблокували деякі комп'ютери та сервери й зажадали викуп. Трубопровідну систему компанії було тимчасово зупинено для стримування загрози. Уряд США у зв'язку з інцидентом оголосив надзвичайний стан.

Джерело Україна 24 Теги