Вірять у захист Путіна — політолог розповів про думку росіян

Дмитро Орєшкін розповів, що собою являє російська опозиція

Вірять у захист Путіна — політолог розповів про думку росіян

Президент РФ Володимир Путін не терпить справжньої опозиції — про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін у програмі "Україна Завтра" на каналі "Україна 24".

"Псевдоопозиція — це ЛДПР, КПРФ і "Справедлива Росія", від них Путін у жодному разі не відмовляється. "Яблуко" - системна опозиція, але трохи більш чесна. Фонд боротьби з корупцією — несистемна опозиція, яка опозицією перестає бути й переходить у статус того, що раніше називалося дисидентура. Ось і всі основні новини на російських площах. Отже, Путін реальну опозицію не сприймає, реальною опозицією все-таки був Навальний, як не крути. А фейкову опозицію чому б і не підтримати, вона працює йому на користь", — сказав він.

Читайте також: У Берліні проходить акція проти Путіна — подробиці від організатора

Популярні відео

Орєшкін розповів про підтримку Путіна росіянами.

"58% моїх співгромадян виступають із засудженнями Навального, 22% підтримує його. Так що як і раніше близько 60% схильні думати, що Володимир Путін їх рятує. Очікувати, що хтось вийде на вулицю і протестуватиме проти подорожчання гречки, я підстав не бачу. Їм легко розкажуть, що Путін захищає їх від агресії України, НАТО", — сказав він.

Раніше ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, як на Путіна тисне президент США Джо Байден.

Джерело Україна 24 Теги