У Берліні проходить акція проти Путіна — подробиці від організатора

Дмитро Баграш розповів, що очікується під час найяскравішого дня акції

У Берліні проходить акція проти Путіна — подробиці від організатора

У Берліні проходить акція проти президента Російської Федерації Володимира Путіна. Подробиці розповів організатор акції Дмитро Баграш в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Організували цю акцію з 9 квітня по 9 травня, тобто 9 травня буде завершальний день. Спочатку я ініціював проведення цієї акції, і до неї приєдналося багато чудових людей, волонтерів, це і з України хлопці, і з Росії, і з Білорусі, і німці є. Правда, сьогодні дуже неприємний день, оскільки найсильніший ураганний вітер повалив нашу експозицію. Встояв тільки знак Putin is a killer ("Путін вбивця" — ред.), все інше лежить, до вечора ми все відновимо", — розповів він.

Читайте також: Путін показав, де наступатиме на Україну — експерт назвав три напрямки

Популярні відео

За словами організатора, завершення акції буде потужним.

"Завтра у нас 8 число, це дуже важливий день. З 5 годині до нас привозять величезну комічну статую Путіна. У нас буде театралізоване дійство, буде дуже багато преси, просто людей. Ми в віршах покажемо історію Путіна, його злочинів, і звичайно, торкнемося Навального. Вже сьогодні з ранку, попри жахливу погоду, паломництво людей, німців в основному, які нас підтримують. У нас було два українських дні, присвячених злочинам кремлівського режиму в Україні, - це Крим і ОРДЛО. Ми переклали все це на німецьку мову, будемо це далі поширювати серед депутатів Бундестагу та Європарламенту. Це дуже хороша форма, тому що тут дуже мало хто це знає. Депутати дуже нас підтримують — не фінансово, але інформаційно й аналітично.

9 травня ми будемо аполітичні. Ми запрошуємо всіх, до нас приїжджає дуже відомий священник Кай Феллер з Гамбурга, і буде відправлено церковну службу — поминання полеглих. Не буде політичних гасел, все буде дуже витримано. А ударний день буде 8 травня, ми будемо зачитувати та передавати наші вимоги федеральному уряду Німеччини", — сказав він.

Нагадаємо, під час антипутінської акції в Берліні в кінці січня опудало Путіна "викурили" з бункера Гітлера.

Джерело Україна 24 Теги