Ексдепутат про гучний крок Росії: їздитимуть до Києва за візами

Колишній російський депутат Ілля Пономарьов висловився про список недружніх країн

Ексдепутат про гучний крок Росії: їздитимуть до Києва за візами

У Росії складають список недружніх країн, до якого будуть включені США. Ситуацію прокоментував у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" ексдепутат Державної Думи РФ Ілля Пономарьов.

"Це дійсно, щоб максимально поставити палиці в колеса, он у чехів взагалі один посол залишився, і більше нікого найняти. Не секрет, що багато посольств обходили заборони на чисельність представництва тим, що наймали місцевий персонал. Тепер і цього вони зробити не можуть", — сказав він.

Читайте також: Євросоюз змінив ставлення до Путіна: журналіст пояснив, що чекає на Росію

Популярні відео

За словами Пономарьова, своїми діями Росія шкодить насамперед собі.

"Насправді це "бомбування Воронежу", тобто гірше від цього стає громадянам своєї країни. З цим нічого не зробиш. І так більшість росіян їздила до інших країн отримувати візи, тому що хоча візи й видавало посольство в Москві, черга там становила 300 днів, наприклад. Ну, їздитимуть до Києва, я вважаю це в певному сенсі корисною історією. Будуть приїжджати сюди — будуть дивитися на реальний стан справ, бачити, що ніякі "жидобандерівці" вулицями не сновигають", — сказав він.

Нагадаємо, 25 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ, відповідно до якого посольства держав, що здійснюють "недружні дії" проти Росії, будуть обмежені в праві наймати на роботу російських громадян. На цей час відомо, що наймати росіян у свої посольства буде заборонено США та Чехії. Посольство США в РФ у відповідь оголосило, що з 12 травня припинить обробку заявок на неімміграційні візи.

Раніше журналіст-міжнародник Іван Яковина заявив, що Захід будує навколо Путіна "залізну завісу".

Джерело Україна 24 Теги