У Росії заявили про затримання українських радикалів — адвокат висловив думку

Марк Фейгін прокоментував заяву російських правоохоронців

У Росії заявили про затримання українських радикалів — адвокат висловив думку

У Росії повідомили про затримання 16 осіб, нібито українських радикалів. Ситуацію прокоментував російський політичний і громадський діяч, адвокат Марк Фейгін у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Судити про це складно, тому що там продемонстрували оперативні відеозаписи, начебто зізнання окремих підлітків. Причому вся інформація будується на публічних заявах Слідкому і ФСБ, які заявляють, що є якась горезвісна організація МКУ. Я не знаю, що це за організація. І якийсь її український чи то керівник, чи то координатор, який перебуває в Україні, на прізвище Краснов, значить, планував разом зі своїми співучасниками якісь теракти на території Росії", — сказав він.

Читайте також: Путіну потрібен Київ: Гордон назвав причину

Популярні відео

Фейгін вважає, що нічого серйозного в цій події немає.

"Я не можу відповісти - зовсім це вигадана історія, чи ж дійсно якихось підлітків затримали, тому що періодично тут (у Росії — ред.) вихоплюють підлітків за звинуваченнями в участі низки заборонених екстремістських організацій крайнього спрямування. Знову ж таки, це неперевірена інформація, оскільки ані прізвищ підлітків, ані точного опису, і що їм інкримінується, немає. Це тільки заяви відповідної пресслужби. Тому я думаю, що це така само історія, найімовірніше, як і всі попередні, так що нічого тут серйозного і немає", — сказав він.

Раніше російський опозиційний політик Леонід Гозман розповів про нові методи затримань опозиції в Росії.

Джерело Україна 24 Теги