Уже теракти в країнах НАТО: Гордон про те, де ще будуть промишляти спецслужби Росії

Журналіста обурює, що російські спецслужби підривають зброю на території країни-члена НАТО

Уже теракти в країнах НАТО: Гордон про те, де ще будуть промишляти спецслужби Росії

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» розповів, які країни можуть стати наступними щодо можливих терактів з боку спецслужб Росії.

«Російське ГРУ здійснює вже справжні теракти, не просто вбивства, на території країн-членів НАТО. Знову «Петров» і «Боширов» там влаштовують вибухи на складах зброї (в Чехії - ред.), яка мала поставлятися Україні. Російські ГРУшники підривають зброю на території країни-члена НАТО, яка має прийти в Україну для захисту України від них. Тепер питання: а що НАТО за організація, якщо на її території підривають склади з озброєнням вже - і вони мовчать», - зазначив журналіст.

Читайте також: Російська дипломатія отримала клеймо — ексміністр про міжнародний скандал

Популярні відео

«А тепер дивіться, як російська вся агентура впливу сполохалась. У тій же Чехії цей Мілош Земан - це просто апологет «русского мира» - як він крутиться як вуж, і як його чехи дожимають зараз. НАТО проявляє себе... я так думаю про себе, зараз росіяни ще пару складів десь грохнуть, знову побачать, що НАТО не реагує, потім встануть і підуть в країни Балтії. І що - будуть воювати натовці? Вони ген за Чехію не воюють» - додав Гордон.

Читайте також: Велике потрясіння: посол назвав наслідки дипломатичного скандалу для Росії

Нагадаємо, Чехія вислала 18 російських дипломатів через підозри в причетності російських спецслужб до вибуху на складі боєприпасів у 2014 році. Росія відповіла висланням з країни 20 чеських дипломатів.

Джерело Україна 24 Теги