Туреччина запроваджує локдаун: що чекає на українських туристів

Посол України в Турецькій Республіці прокоментував посилення карантину

Туреччина запроваджує локдаун: що чекає на українських туристів

Туреччина через епідемію  коронавірусу запроваджує жорсткий карантин з 29 квітня по 17 травня, але українські туристи, попри локдаун, зможуть відвідувати країну і авіасполучення не припинятиметься.

Про це в ефірі програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга.

"Сьогодні у прямій розмові зі своїм візаві, міністром культури та туризму Мехметом Ерсоєм, нам було повідомлено... Ті обмежувальні заходи, які вводитимуться з 29-го числа, не застосовуватимуться до українських туристів. Що важливо, авіасполучення Україна-Туреччина теж продовжує діяти. Українські туристи зможуть без обмежень переміщуватись між містами, відвідувати історичні музеї та інші туристичні об'єкти Туреччини, які теж будуть відкритими", - розповів посол.

Читайте також: Де відпочивають українці: названі три улюблені країни туристів

Популярні відео

Зазначимо, що локдаун, який запроваджує президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, передбачає комендантську годину, заборону на подорожі між містами, завантаження громадського транспорту лише наполовину. Ресторани та кафе працюватимуть тільки на винос, магазини - до 17:00.

Раніше директор турагентства Юрій Дереш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів українським туристам, де в Єгипті та Туреччині можна відпочити без росіян.

Джерело Україна 24 Теги