Істерія налякала росіян — політик про дії Путіна

Російський політик Дмитро Гудков розповів про ставлення до Путіна в РФ

Істерія налякала росіян — політик про дії Путіна

Президент Росії Володимир Путін налякав своїх громадян — про це заявив російський опозиційний політик Дмитро Гудков у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на каналі "Україна 24".

"Я всім казав, що Путін не оголосить війну. З тієї простої причини, що йому це не потрібно зараз. Все, що він запланував і чого хотів домогтися, він домігся - це залякати жителів України та примусити Захід хоч до якогось діалогу. Я був упевнений, що ніякої війни не буде оголошено, тому що прекрасно розумію, які настрої в Росії. Якщо у 2014 році пропаганда, кримнашистська істерія дала результати, то після істерії зараз, коли у нас кожна програма була присвячена можливій військовій операції, ми побачили нові опитування Левада-центру, які показали, що один з основних страхів росіян — війна, причому цифри під 70%.

Вся ця істерія реально налякала людей. Будь-яка спроба почати війну призведе до того, що рейтинг Путіна, який зараз знижується, просто полетить униз. Путіну потрібно створювати загрози, проблеми для України, щоб з ним розмовляли США і Європейський Союз", — сказав він.

Читайте також: Б'є себе в груди: дипломат порівняв Путіна з Тарзаном

Популярні відео

За словами Гудкова, в Росії еліти також незадоволені тим, що робить Путін.

"Російські еліти теж шоковані зовнішньою політикою Путіна останнім часом, тому що більшість з них має рахунки за кордоном, діти вчаться в західних школах і університетах. До якогось моменту Путін для них є гарантом, але якщо він буде нерукопожатним, то в ньому почне сумніватися найближче оточення, тому йому важливо показати, що з ним говорить Байден. Така пітерська дворова ідеологія — він авторитет для своїх пацанів, він це довів", — сказав він.

Раніше співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник розповів, навіщо Росія знову підняла питання про видачу паспортів РФ жителям окупованого Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги