Б'є себе в груди: дипломат порівняв Путіна з Тарзаном

Богдан Нагайло розповів, чи завершилася історія зі стягуванням військ до українського кордону

Б'є себе в груди: дипломат порівняв Путіна з Тарзаном

Президент Росії Володимир Путін показує Заходу, що Україна його територія — про це заявив дипломат, ексжурналіст "Радіо Свобода" Богдан Нагайло в програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" на каналі "Україна 24".

"Протягом кількох наступних днів ми отримаємо нову версію — що це (стягування російських військ до українського кордону — ред.) була спроба випробувати не тільки Україну, а єдність і рішучість Заходу, чи знайдуть Європа і Байден спільну мову, як реагуватимуть німці та французи. Я називаю Путіна Тарзаном, що б'є себе в груди. Він хоче, щоб його сприймали серйозно, не тільки як шкідника, але як сильну людину і сильну державу", — сказав він.

Читайте також: Рано розслаблятися — екссекретар РНБО про наміри Росії

Популярні відео

За словами дипломата, Росія кидає виклик Заходу.

"І головний меседж — "є червона лінія, Україна це моя територія, моя зона, не чіпайте мене, ви можете показувати свої західні біцепси, але ми з Україною будемо робити що захочемо, захочемо — нападемо, захочемо — будемо тиснути по-іншому". За цей час ми думали - буде військове вторгнення чи ні, але фактично Азовське море вони закрили, і на це мало хто реагує", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина розповів, куди президент США Джо Байден хоче прибрати Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги