Затіяв хитру гру: журналіст сказав, куди Байден хоче прибрати Путіна

Іван Яковина розповів про плани американського президента

Затіяв хитру гру: журналіст сказав, куди Байден хоче прибрати Путіна

Журналіст Іван Яковина розповів, куди президент США Джо Байден хоче перемістити президента РФ Володимира Путіна, в програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Рузвельт переміг нацистську Німеччину, Рейган — радянську імперію зла. І той, і інший вважаються одними з найкращих американських президентів у всій історії. Байден явно має намір скласти їм компанію, він теж націлився на серйозний трофей — на найзлішого, найагресивнішого і наймогутнішого диктатора наших днів — Володимира Путіна. Якщо у Байдена вийде знищити в Росії нинішні прокитайські режими й домогтися появи в Москві нормального уряду західного типу, то нащадки прославлятимуть Байдена століттями. Він затіяв дуже складну і хитру гру, мета якої — перемістити Путіна з Кремля за ґрати", — сказав він.

Читайте також: Путін живе у ХІХ столітті — політолог про прагнення президента Росії

Популярні відео

При цьому важливо, щоб Росія не розв'язала війну, зазначив Яковина.

"Щоб у процесі російський лідер не запустив випадково ядерні ракети, все повинно бути зроблено руками його власних наближених. Думаю, що Путін почав це розуміти. Саме тому він зараз так нервує, згадує революції, Януковича, Лукашенка. Він сильно злякався, коли Байден відкрито назвав його вбивцею. Байден мав справу ще з радянськими лідерами, і краще за Путіна знає прийоми радянської дипломатії. Тому в українській ситуації Байден так легко обіграв Путіна", — сказав він.

Раніше Яковина назвав "головну сенсацію" звернення Володимира Путіна до Федеральних зборів.

Джерело Україна 24 Теги