Звернення Володимира Путіна: журналіст назвав "головну сенсацію"

Іван Яковина назвав головну сенсацію промови російського президента

Звернення Володимира Путіна: журналіст назвав "головну сенсацію"

Під час звернення до Федеральних зборів президент Росії Володимир Путін виглядав стомленим, заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Перед виступом російського президента не бракувало похмурих прогнозів. Одні люди говорили, що він може говорити про анексію ОРДЛО, інші — про те, що попросить у Ради федерації право на використання військ проти України, треті — що Путін збирається почати анексію Білорусі. Сталося четверте — Путін виглядав старою, втомленою і замученою людиною, яка нічого не хоче ані для країни, ані для себе. Єдине його бажання — зберегти владу, все решта його особливо і не цікавить. Він постійно кашляв, сопів, кректав, плутав слова і був млявим та нудним. Головною сенсацією була смислова порожнеча і відсутність будь-якої енергії", — сказав він.

Читайте також: Росія живе в маніакальній фобії — військовий експерт про скупчення військ біля кордону

Популярні відео

Яковина порівняв звернення Путіна з минулими виступами.

"Раніше Путін з таких виступів влаштовував незабутні шоу: то показував мультфільм з ядерними ракетами, то обіцяв покарати сусідів і Захід, то погрожував внутрішнім ворогам і починав регіональні війни. Цієї середи він пожвавився лише один раз — коли став скаржитися, що США і їхні союзники скинули Януковича, намагалися повалити Лукашенка, а зараз хочуть скривдити Росію", — сказав він.

Раніше ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко розповів, як Путін хоче вирішити "українське питання".

Джерело Україна 24 Теги