Росія живе в маніакальній фобії — військовий експерт про скупчення військ біля кордону

Олександр Мусієнко пояснив, чому Росія постійно готується до війни

Росія живе в маніакальній фобії — військовий експерт про скупчення військ біля кордону

Росія постійно побоюється нападу з боку Заходу — про це заявив військовий експерт Олександр Мусієнко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", коментуючи ситуацію з накопиченням російських військ біля кордону з Україною.

"Комплексні питання вирішаться лише тоді, коли Російська Федерація змінить свою політику та підходи до формування політики. Ми з колегами проаналізували розташування цих військ - так само готувався до оборони Радянський Союз, коли готувався відбивати план "Барбаросса". Я це до того, що в Росії реально є фобія, вона на політичному рівні дуже серйозна, що НАТО спільно з Україною готується до якихось оперативних дій. І вони продовжують жити в цих маніакальних фобіях. Поки вони не зрозуміють, що ніякої загрози з боку України, НАТО немає, ніхто не готує ніяких наступальних дій, дуже складно буде щось доводити. Там вже настільки сконструйований цей міф, що дуже складно", — сказав він.

Читайте також: Загроза є постійно: експерт оцінив шанси на вторгнення Росії в Україну

Популярні відео

Експерт зазначив, що Росія могла відвести війська через вплив США.

"А з приводу військ — зрозуміло, що вони передислоковуватимуть принаймні 10-15 тис., яких вони перекидали з Центрального військового округу. Так просто не буває, вони це пообіцяли зробити американцям. Я майже впевнений, що ця тема звучала в розмові Байдена і Путіна. І Америка зробила певні дії, скасувала візит есмінців у Чорне море, тепер Росія повинна щось робити. Водити за ніс таку державу, як США, навіть Путін не наважиться", — сказав він.

Читайте також: Це відомий прийом Росії: озвучено прогноз, коли чекати нових провокацій на Донбасі

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу доручив Генеральному штабу Росії та командувачам військами повернути війська, які в останній місяць стягувалися до кордонів України, в місця постійної дислокації.

Джерело Україна 24 Теги