В Росії розповіли, чому Путін навчився в Лукашенка

Також політик пояснив, навіщо Путін підтримує білоруського лідера

В Росії розповіли, чому Путін навчився в Лукашенка

Президент Росії Володимир Путін активно насаджує диктатуру в РФ, використовуючи методи білоруського лідера Олександра Лукашенка.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" російський політик Дмитро Гудков.

"У Путіна немає ніякої альтернативи, і він не може дозволити, щоб у сусідній державі хтось прийшов у владу через вулицю, через майдани, протести. Для Путіна це небезпечна і серйозна тема. Тому він підтримуватиме Лукашенка для того, щоб російські громадяни не користувалися, як він вважає, поганим прикладом. Якщо раптом вони побачать, що після того як люди виходять на вулиці, влада змінюється, значить, вони теж зможуть колись вийти й змінити владу в країні", - заявив Гудков.

Читайте також: Лукашенко "відвернувся" від України на переговорах з Путіним: політолог розкрив деталі

Популярні відео

За його словами, Путін "є заручником ситуації".

"Але я б ще враховував таку ситуацію. Якщо ви уважно подивитеся на соціологічні дослідження в Білорусі, ви побачите, що насправді громадяни готові бути в союзній державі, але не готові бути в єдиній. Люди, які виходять проти Лукашенка, бачать, що відбувається в Росії - та ж "лукашизація" проникла і в нашу країну, і у нас скасовують вибори, скасовують опозицію, намагаються вбивати, жорстко розганяють громадян. Громадяни, які проти Лукашенка, не захочуть об'єднуватися з Росією, яка перетворюється якщо не на північнокорейську диктатуру, то вже як мінімум не відрізняється від диктатури самого Лукашенка", - сказав російський політик.

Читайте також: Лукашенко загнав себе в куток — політолог про зустріч з Путіним

Раніше заступник глави МЗС Євген Єнін розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як Росія зробила чергову погану послугу Олександру Лукашенку.

Джерело Україна 24 Теги