Лукашенко "відвернувся" від України на переговорах з Путіним: політолог розкрив деталі

У Москві для Лукашенка приготували "домашню заготовку" - незручне запитання про Україну

Лукашенко "відвернувся" від України на переговорах з Путіним: політолог розкрив деталі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час поїздки до Москви до президента Росії Володимира Путіна вперше відкрито заявив, що в російсько-українському конфлікті його симпатії на боці РФ.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" білоруський політолог Валерій Карбалевич.

"Мені здається, що Кремль приготував для Лукашенка домашню заготовку. На початку зустрічі відбувається так звана протокольна зйомка, куди допускають журналістів, і зазвичай політики в цей період говорять якісь загальні банальні речі. І тут раптом журналіст несподівано ставить запитання обом керівникам, і запитання стосується України. Лукашенко потрапляє в ситуацію, коли він не може ухилитися. Він не може сказати якимись загальними фразами. Він зобов'язаний говорити те, що подобається Росії, інакше втрачається весь сенс його приїзду до Росії. І Лукашенко був змушений говорити, що в російсько-українському конфлікті його симпатії на боці Росії", - розповів Карбалевич.

Читайте також: Лукашенко загнав себе в куток — політолог про зустріч з Путіним

Популярні відео

Політолог зазначив, що досі після 2014 року, після Криму, Лукашенко "намагався дотримуватися позиції нейтралітету, намагався грати роль миротворця, модератора, посередника - в Мінську були переговори, Мінські угоди підписані". Тепер, за словами експерта, Лукашенко зробив акцент на те, що він підтримує Росію, а не Україну.

"Найважливіше для Росії - Білорусь відмовляється від політики багатовекторності, політики балансування й готова йти на одновекторності відносини з Росією", - пояснив він.

Раніше заступник глави МЗС Євген Єнін розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як Росія зробила чергову погану послугу Олександру Лукашенку.

Джерело Україна 24 Теги