Росія шантажує Лукашенка — журналістка про зустріч голови Білорусі з Путіним

Російська журналістка Віра Лаврешина розповіла про підготовку декларації Лукашенка

Росія шантажує Лукашенка — журналістка про зустріч голови Білорусі з Путіним

У Росії відбулася зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка з президентом РФ Володимиром Путіним. Російська журналістка Віра Лаврешина розповіла в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", що про це думають в Росії.

"Ми все більше занурюємося в таку ситуацію, коли ні громадян Білорусі, ні громадян Російської Федерації не питають, чи хочуть вони інтеграції (Білорусі та України - ред.). І якщо журналісти ставлять такі запитання, люди доволі налякані — причому, мені здається, більше в Росії, в Білорусі люди відвертіші. Намагаються відповідати нейтрально або так, щоб потім до них не було претензій", — сказала вона.

Читайте також: Лукашенко загнав себе в куток — політолог про зустріч з Путіним

Популярні відео

Лаврешина зазначила, що Росія планує створити військові бази в Білорусі.

"Ми бачимо, що відбувається загальна мілітаризація стосовно найближчих сусідів РФ. Місяць ми спостерігаємо стягування військ до кордону з Україною, а тепер, коли призупинили кидок, який готувався, про що говорили навіть в ліберальних ЗМІ, зараз ведуться переговори з Лукашенком, який, звичайно, згоден допустити якісь військові бази на територію Білорусі. Громадян ніхто не питає. Готується якась декларація президента Білорусі. Справа йде, на наш погляд, до гарячої війни, і вона цілком може бути розв'язана. у США зрозуміли після "миролюбних" розмов Путіна з Байденом, що може бути гаряча війна з Україною і поглинання Білорусі.

У Росії є повне враження, що шантажем, погрозами, можливо, життю і здоров'ю сина Лукашенка Росія намагається поглинути Білорусь. Лукашенко торгується про транзит влади на 5 років", — сказала вона.

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів, яку важливу заяву може зробити Олександр Лукашенко після зустрічі з Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги