Лукашенко загнав себе в куток — політолог про зустріч з Путіним

Віталій Римашевський розповів, чим загрожує Білорусі зустріч двох президентів

Лукашенко загнав себе в куток — політолог про зустріч з Путіним

Президент Білорусі Олександр Лукашенко з'їздив на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Що про це думають у Білорусі, розповів білоруський політолог, член Координаційної ради опозиції Віталій Римашевський в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"У Білорусі демократичні сили дуже серйозно оцінюють загрозу для нашої незалежності. Такі переговори, по суті, називаються торгівлею незалежністю, тому що Лукашенко сам себе поставив в умови крайньої залежності від Росії — і економічної, і політичної. Буквально вчора Координаційна рада демократичних сил Білорусі прийняла декларацію на підтримку незалежності та закликала білорусів приєднуватися, тому що з нашої точки зору, незалежності Білорусі загрожує зовнішній агресор і внутрішня зрада, як ніколи серйозно і гостро", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко здасть Білорусь Путіну — Гордон озвучив тривожний прогноз

Популярні відео

За словами політика, у Лукашенка залишився дуже обмежений вибір дій.

"Лукашенко сам загнав себе в куток, можна судити про це по тому, що він говорить стосовно України. Він же розуміє, що ніяких переговорів щодо Донбасу на території Білорусі не буде, і вже вульгарно жартує з цього приводу. Тому все дуже серйозно. Я думаю, що Лукашенко розуміє загрозу з боку Кремля, проте коридор для його дій надто вузький, і сьогодні білоруська економіка і курс білоруського рубля тримаються тільки завдяки російській підтримці та кредитам.

Вибір у Лукашенка невеликий — демократичні країни однозначно говорять, що для налагодження відносин потрібно припинити репресії та звільнити політв'язнів, а режим не може цього зробити, тому що будь-які вибори стануть серйозним випробуванням і крахом для Олександра Лукашенка", — сказав він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів, яку важливу заяву може зробити Олександр Лукашенко після зустрічі з Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги