Фрейд би плакав — колишній російський депутат про звернення Володимира Путіна

Ілля Пономарьов розповів, що криється за зверненням Путіна до Федеральних зборів

Фрейд би плакав — колишній російський депутат про звернення Володимира Путіна

У зверненні президента Росії Володимира Путіна до Федеральних зборів є цікаві застереження — про це заявив ексдепутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"В ході ось цього послання Фрейд плакав гіркими сльозами. Навіть цей вислів про "червоні лінії" був просто зі старого радянського анекдоту: коли вірменське радіо запитують, з ким межує Радянський Союз, а воно відповідає - з ким хоче, з тим і межує. Це цікава загроза, тому що вона не має ніякого сенсу. Сенс у червоних лініях є, якщо вони публічні й зрозумілі для всіх, а не якщо їх в односторонньому порядку визначає одна зі сторін.

Ну й інша там була обмовка, абсолютно фрейдистська, коли він назвав ОДКБ "організацією Варшавського договору". Очевидно, що в його голові це і є організація Варшавського договору, яка об'єднувала соцкраїни, сателіти Радянського Союзу, а ОДКБ об'єднує сателітів Російської Федерації. Там пряма аналогія", — сказав він.

Читайте також: Путін зотлів всередині - Гордон про звернення "жахливого" президента Росії

Популярні відео

За словами Пономарьова, Путіна цікавить більше зовнішня політика, а не внутрішня.

"У решті послання було переважно направлене на соціальні речі, саме тому воно було смертельно нудним. Тому що Путіну, звичайно, набридло займатися внутрішньою політикою, він мислить себе лідером світового масштабу. А про світовий масштаб йому зараз було говорити не з руки, причому було видно шматки, де явно планувалося сказати що-небудь про міжнародну політику, але вирішили утриматися, щоб не нашкодити", — сказав він.

Читайте також: Путіну треба дати по зубах - експрем'єр про звернення президента Росії

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 21 квітня виступив зі щорічним зверненням до Федеральних зборів. Очікувалося, що в цьому посланні президент РФ торкнеться теми ескалації військового конфлікту на Донбасі, однак цього зроблено не було.

Джерело Україна 24 Теги