Люди нічогісінько не запам'ятають: журналіст висміяв послання Путіна

Євгеній Кисельов назвав звернення Путіна ритуальним і безглуздим

Люди нічогісінько не запам'ятають: журналіст висміяв послання Путіна

Журналіст Євгеній Кисельов вважає, що щорічне послання президента Росії Володимира Путіна до Федеральних зборів не має сенсу і є ритуальним.

Таку думку він висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

На думку Кисельова, те, що Путін не згадував про Донбас, ні про що не говорить.

"Коли Путін збирався окупувати Крим, він заздалегідь про це не оголошував. Тому ті люди, які говорять сьогодні, що ось Путін нічого не сказав про Донбас, значить у нього немає ніяких агресивних планів на Донбасі, - мені здається, вони глибоко помиляються", - сказав журналіст.

Читайте також: Кравчук про зустріч з Путіним: "Я б знайшов що сказати"

Популярні відео

Кисельов переконаний, що це послання розраховане на рядових обивателів і шанувальників президента РФ.

"Це ритуальне послання, яке прозвучало напередодні путінської участі у віртуальному саміті з питань клімату. Насправді крім історії про Кіплінга і "Книгу джунглів" люди нічогісінько не запам'ятають і через дві години про все це забудуть. Абсолютно ритуальний безглуздий захід, який розрахований на найбільш невибагливих російських обивателів - типу хто нас скривдить, того ми покараємо так, що мало не здасться. Люди, які продовжують Путіна любити й обожнювати, і за нього голосують - отримають задоволення, мовляв, який у нас крутий президент: всіх покарає, асиметрично відповість. Пропоную все це серйозно не сприймати", - сказав Кисельов.

Читайте також: НАТО буде готове до ядерного удару - однокурсник Путіна розповів про військові навчання

Раніше в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Путін хамить і загрожує всьому світу, відповідати йому потрібно тільки мовою сили.

Джерело Україна 24 Теги