Путін піде на діалог з Байденом: журналіст назвав вагому причину

"Українська тематика Путіну важлива в контексті його діалогу з Заходом", - зазначив Яковина

Путін піде на діалог з Байденом: журналіст назвав вагому причину

Журналіст Іван Яковина в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, чому президент Росії Володимир Путін у зверненні до Федеральних зборів говорив більше про внутрішню ситуацію в Росії, а не про Україну, і чому він піде на діалог з президентом США Джо Байденом.

«Очевидно, Путіна зараз турбують інші теми. У нього вибори на носі. Тому він гроші, обіцянки людям роздавав. Він хоче перемогти на цих виборах. Українська тематика йому, мабуть, зараз не настільки важлива. Точніше, вона важлива, але не сама по собі, а в контексті його діалогу з Заходом», - зазначив Яковина.

Читайте також: Поки тільки розминка: ексрадник Путіна назвав ймовірні дати початку війни

Популярні відео

«Зараз ми не можемо сказати, чи буде діалог. Зараз Путін, мабуть, сам оцінює цю ситуацію. Думає, чи варто йому починати переговори з Байденом і так далі, тому що він ще сам не визначився, наскільки це розумно. Але я допускаю, що такий діалог почнеться. Тому що якщо його не буде, будуть введені ще жорсткіші санкції. А на санкції Путін сьогодні дійсно скаржився», - додав журналіст.

Читайте також: Путін може напасти на Україну за однієї умови - військовий експерт повідомив деталі

Нагадаємо, раніше російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" заявив, що Путін, не сказавши в посланні ані слова про Донбас, усвідомлює, що він програв.

Джерело Україна 24 Теги