Путін проти ФСБ - ексрозвідник розповів про боротьбу за владу в Росії

Путін особисто вже не займається стратегічними питаннями, стверджує Юрій Швець

Путін проти ФСБ - ексрозвідник розповів про боротьбу за владу в Росії

У Росії відбувається боротьба між двома владними угрупуваннями в Кремлі, президенту РФ Володимиру Путіну протистоять силовики, які хочуть прийти йому на зміну.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" ексрозвідник КДБ СРСР, однокурсник Путіна Юрій Швець.

"Війна вже йде, але це поки війна нервів, причому вона має багатовимірний характер. Проблема може бути не тільки у ставленні Росії до України й навпаки, частина подій, що відбуваються, сховані у внутрішній боротьбі влади в Кремлі між двома угрупованнями. Одне з них - це Путін, який стає все гіршим і гіршим, зокрема і психічно. А друге - група, яка хоче прийти йому на зміну. ​​Це вище керівництво ФСБ, силовиків на чолі з Патрушевим. Путін з Шойгу з'їздив у тайгу, вони поговорили й продемонстрували опонентам, перш за все ФСБ, що "ми теж можемо, якщо що, виведемо армію", - розповів Швець.

Читайте також: Путіну потрібен не Донбас - Гордон назвав мрію президента Росії

Популярні відео

За його словами, Путіну вдалося домогтися, щоб "угруповання ФСБ пішло на другий план".

"Хоча і Путін не той, він зараз переважно займається проблемами сміття, куди подіти конфісковану деревину, займається молодими поетами й письменниками. А стратегічними питаннями займається його прессекретар Пєсков, від його імені дає інтерв'ю, і Патрушев", - зазначив колишній розвідник.

Читайте також: Ексрадник Путіна розповів, коли зможуть помиритися Україна і Росія

Раніше ексспівробітник КДБ Юрій Швець в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим НАТО може відповісти на військові маневри Росії.

Джерело Україна 24 Теги