Травоїдне послання: російський політик вважає промову Путіна нетиповою

На думку Льва Шлосберга, президент Росії "говорив більше про нелюбиме, ніж про улюблене"

Травоїдне послання: російський політик вважає промову Путіна нетиповою

Послання президента Росії Володимира Путіна до Федеральних зборів нетипове через низьку мілітаристську риторику й направлене на внутрішнього споживача. Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" сказав російський політик і правозахисник Лев Шлосберг.

"Послання Путіна, можна сказати, таке вегетаріанське, травоїдне. Безумовно, він відчуває наближення виборів у Державну Думу, це критично важливі для нього вибори, тому що його партія хоче зберегти більшість у парламенті. Значить, потрібно обіцяти народу блага й роздавати гроші, що Путін і робив протягом години. За великим рахунком, зараз на внутрішньому фронті його хвилює збереження позиції "Єдиної Росії". Тому побоювання, що це послання буде таким же мілітаристським, як у 2018 році, є марними. Про силу російської зброї та червоні лінії він говорив лише декілька хвилин, а у 2018 році говорив про це близько години", - сказав політик.

Читайте також: Поки тільки розминка: ексрадник Путіна назвав ймовірні дати початку війни

Шлосберг констатував, що цьогорічне послання нетипове для Путіна.

"Цей виступ на тлі інших - суто внутрішній, націлений на внутрішню аудиторію. Це нетипово для Путіна, він говорив більше про нелюбиме, ніж про улюблене", - сказав політик.

Читайте також: Путін може напасти на Україну за однієї умови - військовий експерт повідомив деталі

Популярні відео

Також Шлосберг вважає, що, згадавши у своєму виступі про нібито замах, який готується на Олександра Лукашенка, провів підготовку до зустрічі з невизнаним президентом Білорусі, яка відбудеться 22 квітня.

"Думаю, це всього лише підготовка до завтрашньої зустрічі в Москві. Думаю, що це міф, який вони разом придумали й разом поширюють", - сказав Шлосберг.

Політик виключив ймовірність того, що під приводом захисту Лукашенка від замаху Путін введе війська в Білорусь.

"Це не може бути підставою і не буде підставою, тому що сьогодні суспільні настрої в Білорусі такі, що там почнеться партизанська війна, яку ані Путін, ані Лукашенко ніколи не виграють. Путін не починає війни, які він побоюється програти", - сказав Шлосберг.

Нагадаємо, раніше російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" заявив, що Путін, не сказавши в посланні ані слова про Донбас, усвідомлює, що він програв.

Джерело Україна 24 Теги