Правитимуть два диктатори: російська правозахисниця припустила, про що скаже Путін

За словами Зої Свєтової, думка здорової частини російського суспільства не враховувалася

Правитимуть два диктатори: російська правозахисниця припустила, про що скаже Путін

Російська правозахисниця Зоя Свєтова в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" припустила, що президент Росії Володимир Путін у зверненні до Федеральних зборів оголосить про об'єднання Росії та Білорусі.

"Серед експертів, аналітиків та журналістів ходять такі розмови, що Путін, можливо, оголосить про об'єднання Росії та Білорусі, створення союзної держави. Тоді, звичайно, можна припустити все що завгодно, оскільки вийде, що правитимуть два диктатори. Для нас це малоприємна новина. Далі можна уявляти все що завгодно, аж до агресії проти України або ще десь у світі", - сказала правозахисниця.

Читайте також: НАТО буде готове до ядерного удару - однокурсник Путіна розповів про військові навчання

За її словами, "здорова частина російського суспільства сприймає це як ненормальне, нас про це не запитали".

Популярні відео

Свєтова зазначила, що, можливо, Путін також спробує відвернути увагу від опозиціонера Олексія Навального.

"Ми не знаємо, що станеться, але те, що послання Путіна не буде цього разу рядовою розповіддю про досягнення Росії та обіцянкою соціальних благ. Тим більше, що центральною подією російського життя зараз є голодування Олексія Навального - практично в прямому ефірі ми й світові лідери спостерігаємо за тим, що він з хвилини на хвилину може померти. Цілком можливо, що Путін якоюсь безпрецедентною пропозицією в посланні, яке стосуватиметься зовнішньої політики, спробує збити хвилю інтересу до головного опозиціонера", - сказала Свєтова.

Читайте також: Скоро світ дізнається, чого хоче Путін: політолог назвав точну дату

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон висловив думку, що Олександр Лукашенко може погодитися на входження Білорусі до складу Росії, до якого його підштовхує Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги