Лукашенко здасть Білорусь Путіну - Гордон озвучив тривожний прогноз

За словами журналіста, сьогодні Лукашенку нема куди відступати

Лукашенко здасть Білорусь Путіну - Гордон озвучив тривожний прогноз

Олександр Лукашенко може погодитися на входження Білорусі до складу Росії, до якого його підштовхує президент РФ Володимир Путін.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Олександр Григорович - геній акторського перевтілення. Стільки разів водити всіх за ніс - це треба вміти. Зараз ось КДБ розкрив "змову" - хотіли президента з дітьми в підвал посадити. На кого це розраховано? Не знаю - на божевільних, чи що. Давайте коротко проаналізуємо. Ситуація в Білорусі погана, протести начебто придушили, але ненависть не минула. Але вони не готові щось підпалювати, стріляти. Економіка в поганому стані. Щоб міліція, КДБ і армія придушували протести, треба платити великі гроші, квартири давати. Підняли істотно зарплати силовикам. Це удар по бюджету, європейські санкції все одно працюють. І Росія не дуже доброзичливо ставиться до Білорусі, враховуючи ненависть Путіна до Лукашенка", - розповів журналіст.

Читайте також: "Моє інтерв'ю викликало істерику у Путіна" — Гордон нагадав про гучний скандал

На думку Гордона, в цій ситуації Росія штовхатиме Лукашенка на злиття Білорусі з РФ.

"Зважаючи на те, що відступати йому нема куди, думаю, що післязавтра він може оголосити про те, що Білорусь може увійти до складу Російської Федерації", - вважає він.

Популярні відео

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чого очікувати від переговорів Олександра Лукашенка з Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги