Скоро світ дізнається, чого хоче Путін: політолог назвав точну дату

Андрій Піонтковський розповів, чим важливі найближчі дні для Володимира Путіна

Скоро світ дізнається, чого хоче Путін: політолог назвав точну дату

У найближчі три дні світ дізнається, чого хоче президент Росії Володимир Путін — про це заявив російський політолог Андрій Піонтковський в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"До зустрічі Байдена і Путіна має пройти багато часу, Путін досі не дав формальної згоди. Враження, що Москва підіймає в інформаційному полі ескалацію, панує повне божевілля. Точну відповідь, що планує Путін, шантажувати Україну, щоб підштовхнути її на поступки, або дійсно готується до агресії, що планує Байден, ми побачимо в найближчі три дні. Вони дуже важливі", -— сказав він.

Читайте також: У ТКГ відбулося екстрене засідання щодо Донбасу: озвучені підсумки і подробиці

Популярні відео

Піонтковський пояснив, чому важливі саме ці дні.

"Завтра це звернення Путіна до народу. 22-го — візит Лукашенка, який вигадав зовсім ідіотську історію про замах, схоже, Путін його залякав до смерті, і він буде готовий підписати аншлюс, що включає в тому числі спрямування російських військ до Білорусі. І 23- го, що найбільше тривожить, призначене надзвичайне засідання Ради Федерації. Такі засідання скликаються тільки з питань оголошення війни або включення нових членів до складу Російської Федерації, як це було з Кримом і Севастополем", — сказав він.

Раніше ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов назвав точну дату можливого нападу Росії на Україну.

Джерело Україна 24 Теги