Росія шантажує ПАРЄ — подробиці від кореспондентки "Україна 24"

Кореспондентка назвала головні питання, які обговорять на сесії ПАРЄ

Росія шантажує ПАРЄ — подробиці від кореспондентки "Україна 24"

У Страсбурзі 19 квітня розпочалася весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Триватиме вона до 22 квітня. Делегати поточного року братимуть участь в засіданнях як очно, так і в режимі відеозв'язку. Подробиці розповіла кореспондентка телеканалу "Україна 24" Анна Гришина зі Страсбурга в програмі "Сьогодні День".

На порядку денному сесії, серед іншого, термінові дебати щодо арешту російського опозиціонера Олексія Навального, а також щодо "російської загрози прагненню до миру в Європі". Українські делегати зібралися розповісти учасникам ПАРЄ про "Кримську платформу" і скупчення російських військ на українських кордонах.

Читайте також: Країни НАТО усвідомили загрозу — нардепка про зміну ставлення до України

Популярні відео

Російська делегація бере участь у сесії дистанційно. Під час січневого засідання ПАРЄ відмовилася підтримати пропозицію України не ратифікувати повноваження делегації РФ. Тепер росіяни шантажують її — мовляв, спробуйте покарати Росію за порушення прав людини в окупованому Криму та Донбасі — тоді делегація відмовиться працювати в ПАРЄ, а отже, платити членські внески.

Раніше голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева розповіла, які питання щодо України будуть підійматися на сесії.

Джерело Україна 24 Теги