Путін розуміє, що може "дістати на горіхи" — політолог про війну Росії з Україною

Дмитро Орєшкін висловився про ймовірність війни та про позицію США щодо Путіна

Путін розуміє, що може "дістати на горіхи" — політолог про війну Росії з Україною

Реальної війни Росії з Україною не буде, заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Провокації не тільки можливі, але і, швидше за все, будуть, але не з метою початку війни, тому що реальна війна з Україною Путіна не цікавить. Він розуміє, що там може "дістати на горіхи". Тому тут можливі якісь ігри в інформаційному просторі", — сказав він.

Читайте також: Байден дав час до літа — журналіст назвав два варіанти для Путіна

Популярні відео

Також Орєшкін заявив, що США зайняли жорстку позицію щодо президента РФ Володимира Путіна.

"Стосовно (відносин — ред.) з Америкою, то, мені здається, що ми зараз спостерігаємо реалізацію того, про що Байден попереджав: ми проведемо комп'ютерну атаку на російські урядові установи, але при цьому російські громадяни цього не помітять, а уряд помітить. Так ось, зараз ми бачимо, як випливає одночасно кілька скандалів — в Чехії, Італії, Болгарії. Тобто Путіну доволі чітко на пальцях показують, що всі його таємні операції легко зчитуються. Байден у цій ситуації займає жорстку позицію, причому позицію зверху", — сказав він.

Раніше колишній президент Грузії, глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі порівняв дії Росії щодо України з війною в Грузії 2008 року.

Джерело Україна 24 Теги