Путін налаштований на військову відповідь — Саакашвілі про санкції проти Росії

Михайло Саакашвілі розповів, як діятиме президент РФ у відповідь на дії Заходу

Путін налаштований на військову відповідь — Саакашвілі про санкції проти Росії

Президент Росії Володимир Путін налаштований на військову відповідь на санкції. Про це заявив колишній президент Грузії, глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Те, що вони зараз до чогось готуються, у мене не викликає жодного сумніву. Зрозумійте, яка психологія у Путіна. У США нова адміністрація, вона зайнята своїми проблемами. Європа повністю паралізована через COVID-19, американці займаються проблемами COVID-19, але при цьому відкрито ображають Путіна, називають його вбивцею і так далі, вводять санкції, висилають дипломатів.

Путін повинен дати відповідь. "Отвєтка" у вигляді того, що вони теж вишлють дипломатів і не пустять американські курячі ніжки — це не відповідь. Для Путіна відповідь — це військова відповідь. Хто найбільш підходящий кандидат для військової відповіді — в даній ситуації це Україна. По-друге, президент Зеленський серйозно наїхав на Медведчука, який отримав від Путіна десь 1,5 млрд доларів тільки на купівлю українських медіа", — сказав він.

Читайте також: Представники Росії сидять перелякані — міністр про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

Також Саакашвілі зазначив, що Путін розраховує на слабкість української влади.

"Психологія Путіна така, що будь-яке українське керівництво повинно бути дуже слабким, а найшвидший шлях послабити будь-яке керівництво — через військові дії. Я не знаю, чи буде пряме військове вторгнення з використанням авіації, танків. Але те, що це можуть бути якісь локальні речі, які будуть виглядати як внутрішня боротьба сепаратистських регіонів, звідки будуть стирчати російські вуха, це цілком може бути, може бути цього літа. У мене немає хороших новин з цього приводу. Звичайно, це може бути імітація і блеф, але, знаючи добре Путіна ..." — сказав він.

Раніше Саакашвілі порівняв дії Росії щодо України з війною в Грузії у 2008 році.

Джерело Україна 24 Теги