Байден знущається з Путіна — Гордон про відносини США і Росії

Дмитро Гордон розповів про ставлення президента США до глави Росії

Байден знущається з Путіна — Гордон про відносини США і Росії

Президент США Джо Байден знущається з президента Росії Володимира Путіна, заявив журналіст Дмитро Гордон в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Один з колишніх президентів України якось мене запитав: ти хрен комара бачив? Я сказав: ні. Він: так ось політика — ще тонша. Дуже тонка політика. На мій погляд, Байден просто хороводить Путіна і знущається з нього. Спочатку він назвав його вбивцею на весь світ, потім пропонує зустріч, через день вводить санкції, причому погані санкції. Потім виступає і каже: ми два братні народи. Він просто знущається, на мій погляд", — сказав він.

Читайте також: Гордон про Путіна: Він абсолютне зло, він програє

Популярні відео

Гордон зазначив, що він сподівається на порядність американського президента.

"Мені політики в один голос говорили, що Байден — дуже моральна людина. Для нього моральні речі важливіші, ніж гроші, ніж все інше. Тому у мене на нього надія, на моральність його. Тому що є поняття справедливості. Стосовно моєї країни допущена кричуща несправедливість. І хтось повинен допомогти нам її виправити.

Крім того, Байден дуже добре розуміє Путіна. Це не Трамп, який сидів завжди, підібгавши хвіст, на переговорах з Путіним, складається враження, що у Путіна був забійний компромат на Трампа. Тут інша історія, думаю, американці будуть Путіна тиснути. Я цього чекаю, дуже цього хочу. Тому що треба вже покласти край цьому обурливому втручанню у справи багатьох країн світу", — сказав він.

Раніше Гордон розповів, як Європейський Союз може покарати Росію.

Джерело Україна 24 Теги