Було б ідеально — Гордон розповів, як Європі покарати росіян

Дмитро Гордон нагадав про агентів російського впливу в Європі

Було б ідеально — Гордон розповів, як Європі покарати росіян

Спецслужби Росії діють по всій Європі, заявив журналіст Дмитро Гордон в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"В Європі російські спецслужби відчувають себе як вдома. Зверніть увагу, останній скандал. Чехія, президент і прем'єр в якій дуже тяжіють до Росії, Земан (президент Чехії — ред.) взагалі є агентом впливу Росії — і то, Чехія спромоглася вислати 18 росіян, яких вважає ГРУшниками та ФСБшниками. До того ж, Чехія оголосила в розшук знаменитих "Петрова" і "Боширова", — сказав він.

Читайте також: Байден дав час до літа — журналіст назвав два варіанти для Путіна

Популярні відео

На думку Гордона, варто було б взагалі заборонити росіянам в'їзд на територію Євросоюзу.

"Я хотів би звернути вашу увагу на заяву експрезидента Естонії Ільвеса, який сказав, що на місці європейських лідерів він заморозив би візи всім росіянам для в'їзду в ЄС. Тобто якщо ви так себе поводите, як слон у посудній лавці в наших країнах, якщо ви влаштовуєте вибухи, отруєння Скрипалів, вбиваєте людей прямо в Європі, якщо ви анексували Крим і розв'язали війну на Донбасі, не їдьте до нас, крім сімейних необхідних моментів.

Якби ЄС це зробив, росіяни б прийшли до Путіна і сказали: алло, а що відбувається, ми що знову в СРСР, чому нам з твоєї ласки Європа перекриває доступ. А якби їх взагалі нікуди не пускали, було б ідеально здорово, тому що тоді б, може, вони сповнилися гордості, прийшли б до Кремля і сказали: йди, досить, діду, набрид", — сказав він.

Раніше Гордон оцінив підсумки зустрічі президента України Володимира Зеленського і президента Франції Емманюеля Макрона.

Джерело Україна 24 Теги