Ексміністр про скандал з Росією: "Найтупіша провокація"

Павло Клімкін розповів, що провокації триватимуть

Ексміністр про скандал з Росією: "Найтупіша провокація"

 Колишній очільник МЗС Павло Клімкін висловився про взаємне вислання дипломатів Росії та України у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Що стосується Пітєра (ситуація з висилкою консула України в Санкт-Петербурзі – ред.) – це взагалі тупа провокація, найтупіша, яка тільки може бути. Уявіть собі, там ФСБ чергує цілодобово за кожним нашим дипломатом. В цих умовах стати Джеймсом Бондом насправді дуже складно. Якщо можна, то звичайно респект, але тим не менше. Тому це тупа провокація, і не більше", — сказав він.

Читайте також: У МЗС розповіли, чому не розривають дипломатичні відносини з Росією

На думку Клімкіна, провокації будуть і надалі.

"І насправді відповідь Росії на всі ті висилання дипломатів, зараз вже гуртом це робиться, раніше в роздріб, а тепер гуртом – пішли 10, 18 (висланих з Чехії російських дипломатів – ред.). І я думаю, що це ще не кінець. Можливо, щоб собі щось в середині (країни – ред.) представити, як в аптеці – для внутрішнього споживання", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, ФСБ РФ звинуватила українського консула Олександра Сосонюка в отриманні закритої інформації з баз федеральних правоохоронних органів. Українського консула затримали на кілька годин, а потім відпустили. У відповідь Україна оголосила про вислання старшого дипломата посольства Росії в Києві.

Джерело Україна 24 Теги