Життя британської королеви зміниться - журналіст про похорон принца Філіпа

Стосунки королеви та її чоловіка базувалися на коханні та повазі, зазначив Костянтин Еггерт

Життя британської королеви зміниться - журналіст про похорон принца Філіпа

Для королеви Великої Британії Єлизавети Другої смерть чоловіка, принца Філіпа, стала великою втратою, яка змінить її життя.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" оглядач Deutsche Welle Костянтин Еггерт.

"Зміниться, звичайно, вочевидь, життя Її величності. Я не сімейний лікар, звичайно, але те, що ми знаємо про стосунки королеви та її чоловіка - це дійсно дуже глибоке кохання, взаємоповага. Це, до речі, не дуже часто буває в королівських родинах... Зараз це стало частіше, тому що одружуються не тільки з аристократками", - зазначив журналіст.

Читайте також: Смерть чоловіка британської королеви: журналіст розповів, чи очікує монархію криза

Популярні відео

Еггерт нагадав, що за часів, коли королева виходила заміж за принца Філіпа, "більшість шлюбів були династичні, і тому не завжди щасливі".

"А цей шлюб був дійсно щасливий, хоча багато хто вважав, що він був нерівнорідний", бо не дуже відповідав статус наречених. Але шлюб виявився щасливим. І навіть попри те, що, зрозуміло, в 99 років ти очікуєш, що людина може піти в будь-який момент, але все одно для неї це втрата, це якась порожнеча в житті, що цієї людини більше немає поруч", - сказав він.

Читайте також: Похорон чоловіка королеви Великої Британії: озвучені нові подробиці

Нагадаємо, принц Філіп, герцог Единбурзький помер 9 квітня у віці 99 років — він два місяці не дожив до 100-річного ювілею.

Джерело Україна 24 Теги