Байден взяв на озброєння підхід Путіна – ексміністр про санкції проти Росії

Санкцій буде значно більше, прогнозує Павло Клімкін

Байден взяв на озброєння підхід Путіна – ексміністр про санкції проти Росії

Президент США Джо Байден застосував проти президента Росії Володимира Путіна метод батога і пряника.

Про це розповів в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, коментуючи нові санкції США проти Росії.

"Насправді це класні санкції. Державний борг – це серйозно. Причому зверніть увагу, вони грохнули й деноміновані в рублях, і в інших валютах. Тому щодо російського боргу у них насправді все складніше", - зазначив він.

Читайте також: Дуже наївний підхід - журналістка розповіла, як Байден помилився з Путіним

Як підкреслив ексміністр, "у санкціях написано дуже чітко: у разі загрози безпеці й у разі порушення міжнародних правових норм для США, союзників і партнерів, тобто для України".

"США поки що зреагували на весь блок втручання Росії – з точки зору кібербезпеки, кіберзлочинності та втручання в американські вибори. Я так розумію, що ще прилетить. Ми ж знаємо, що санкцій готувалося значно більше. Наприклад, обмеження високотехнологічного експорту, можна вдарити по активах наближених до Путіна олігархів, по нафтовому ринку. В указі Байдена вказані ключові слова – "стратегічний підхід", - розповів Клімкін.

Популярні відео

Ексглава МЗС вважає, що американці зараз використовуватимуть до Росії підхід "на кшталт батога і пряника".

"Тобто спочатку сильна позиція – слова Байдена про Путіна – потім дзвінок, потім санкції, потім Байден каже: а тепер можемо поговорити після санкцій. Насправді Байден взяв на озброєння такий дзюдоїстський, путінський підхід – смикнув жорстко, а потім відпускає і каже: а тепер поговоримо", - пояснив він.

Читайте також: Ситуація, як у 2014 році – ексглава СБУ про війська Росії біля кордонів України

Раніше російський правозахисник і громадський діяч Марк Фейгін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про "друзів Путіна" в оточенні президента США Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги