У Росії розповіли про "друзів Путіна" в оточенні Байдена

Марк Фейгін прокоментував санкції США проти РФ

У Росії розповіли про "друзів Путіна" в оточенні Байдена

Промосковське крило в оточенні президента США Джо Байдена, зокрема, колишній держсекретар Джон Керрі, переконує його не псувати відносини з президентом Росії Володимиром Путіним заради України.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів російський правозахисник і громадський діяч Марк Фейгін.

"США в особі Байдена заявили низку суттєвих речей, які виглядають дещо суперечливо. З одного боку, був дзвінок Байдена (Путіну - ред.), багато хто розцінив це як поступку. З іншого боку, буквально через день був запроваджений пакет санкцій, який був заздалегідь анонсований. І це була умова Москви після дзвінка, що санкції в такому вигляді вводитися не будуть і це буде предметом подальших переговорів. Але цього не сталося", - зазначив він.

Читайте також: Дуже наївний підхід - журналістка розповіла, як Байден помилився з Путіним

Популярні відео

Фейгін зазначив, що у нього "є обґрунтовані міркування" з цього приводу:

"Всередині демократичної адміністрації, в оточенні Байдена є люди... з одного боку ті, хто підтримує Україну і готові за її інтереси діяти - це всі бачили, ця підтримка публічна. А ось непублічно є резони з боку пана Джона Керрі, він представляє промосковську партію в оточенні Байдена, який наполягає на тому, що не варто зі стратегічних міркувань національні інтереси США приносити в жертву підтримці України".

Читайте також: Ситуація, як у 2014 році – ексглава СБУ про війська Росії біля кордонів України

За словами російського правозахисника, це проявилося в декількох речах:

"Після заявлених санкцій виступ Байдена я розцінюю одним з компромісів цього крила партії - особливо коли Байден сказав, що ми влітку зустрінемося з Путіним. Цікаво, звідки з'явилися предмети для розмов? А з іншого боку було сказано, що, незважаючи на санкції та їх продовження, все-таки будуть рішення, які викликають необхідність консультацій, переговорів, домовленостей з Кремлем".

Раніше експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, якої допомоги від США потребує Україна.

Джерело Україна 24 Теги