Потрібно діяти на випередження — американський дипломат про санкції проти Росії

Девід Крамер розповів, як оцінює введення санкцій проти Російської Федерації

Потрібно діяти на випередження — американський дипломат про санкції проти Росії

Про санкції США проти Росії, які були введені 15 квітня, висловився американський дипломат і міжнародний експерт Девід Крамер під час Київського безпекового форуму 16 квітня, який транслювався в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Вчорашній крок (введення США санкцій — ред.) — це другий крок і дуже важливий. Ми пам'ятаємо, що адміністрація Байдена ввела певні санкції проти кількох окремих політиків минулого місяця через отруєння Олексія Навального. Але і другого кроку недостатньо. Коли йдеться про вплив на державний борг Росії — це дуже важливо. Звичайно, санкції спрямовані проти фізичних та юридичних осіб. І мені шкода, що адміністрація Байдена ще не добралася до людей, які знаходяться ще ближче до Путіна, з його внутрішнього кола. Думаю, що всі банки, держпідприємства та установи, які потрапили під санкції, постраждають, але їх повинно бути ще більше.

Звичайно, в минулому всі ці санкції вводилися у відповідь на дії Путіна, але цього разу ми повинні діяти на випередження. Ми повинні реагувати щоразу, коли страждає Україна. Раніше ми були повільні в цьому. Але ми повинні співпрацювати тісніше з канадськими та європейськими колегами", — сказав він.

Читайте також: То пряник, то батіг: журналіст розповів про стратегію Байдена проти Путіна

Популярні відео

Політик також зазначив, що вважає помилкою заяву Байдена про те, що він зустрінеться з Путіним.

"Щодо звернення Байдена після розмови з Путіним, мене вразили дві речі. По-перше, чітка позиція президента Байдена, а також його зацікавленість у стратегічній стабільності. Промова була досить жорсткою, було заявлено, що відбулася розмова з президентом Зеленським. Я думаю, що риторично адміністрація Байдена діяла дуже жорстко. Однак заява про зустріч з Путіним була помилкою. Якщо проводиться зустріч, то повинна бути спільна заява, і я не уявляю, якою вона буде", — сказав він.

Раніше економіст Андрій Новак заявив, що санкції США роблять Росію країною-ізгоєм.

Джерело Україна 24 Теги