Росія стає ізгоєм — економіст про санкції США

Андрій Новак розповів, чи втримається економіка Росії проти американських санкцій

Росія стає ізгоєм — економіст про санкції США

США ввели санкції проти Росії 15 квітня за втручання у вибори та зловмисну кібердіяльність. Чи послаблять вони Росію, розповів економіст Андрій Новак в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Санкції, які ввели Сполучені Штати, — це, по-перше, серйозний економічний удар по Росії, але я б сказав, що набагато важливіший політичний сигнал, який цими санкціями США послали всьому світу. Фактично, цими санкціями, а саме забороною на обслуговування російського боргу, Штати прирівняли Росію до таких країн, як Іран, Північна Корея, Венесуела. Зараз Росія буде в ланцюжку таких країн для всього світу і з точки зору кредитування, і з точки зору інвестицій. Росія тепер країна-ізгой", — сказав він.

Читайте також: Провокації Росії будуть і надалі — експерт про подію в Азовському морі

Популярні відео

Експерт відповів, чи надовго Росії вистачить свого фонду національного добробуту.

"Це залежатиме від економічної динаміки в самій Росії, але ми миттєво побачили реакцію на курсі російського рубля, який істотно просів тільки від інформації про санкції. Це свідчить про те, що російська економіка зараз дуже чутлива. Це такий глиняний колос. Тому далі все буде залежати від того, чи зроблять вони хоч крок назад у своїй агресії", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина розповів про стратегію президента США Джо Байдена проти президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги