Журналіст назвав наступну мету Путіна після України

Іван Яковина розповів, як Європа допомагатиме Україні захиститися

Журналіст назвав наступну мету Путіна після України

Євросоюз не допомагатиме Україні захищатися від Росії військовим шляхом — про це заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Військовим шляхом тільки США можуть допомогти Україні, тому що Європа військовим шляхом не допомагатиме Україні. Але може допомогти іншими шляхами, наприклад, дипломатичним. Німеччина може пригрозити закінченням будівництва "Північного потоку-2". Все залежить від того, наскільки нахабно діятиме Росія. Якщо почнеться повномасштабна війна з танковими клинами, бомбардуваннями та іншим — тоді так, німці зрозуміють, що ситуація серйозна, і потрібно вживати заходів, поки на їхній території, власне, в Європі, не почалося те саме", — сказав він.

Читайте також: Телевізор готує росіян до війни з Україною — журналіст про дії Кремля

Популярні відео

Яковина розповів, за кого візьметься президент Росії Володимир Путін після України.

"Якщо у Путіна вийде така операція з Україною, то наступними будуть країни Балтії. Це вже неприпустимо ані для Німеччини, ані для Франції, тому що це вже країни НАТО. Тому вони хотіли б уже зараз припинити це. Дипломатична, економічна підтримка цілком допустима з боку ЄС — думаю, зараз це реально", — сказав він.

Раніше президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов назвав точну дату можливого нападу Росії на Україну.

Джерело Україна 24 Теги