Телевізор готує росіян до війни з Україною — журналіст про дії Кремля

Російський журналіст розповів, про що говорять заяви російської влади

Телевізор готує росіян до війни з Україною — журналіст про дії Кремля

Росія звинуватила Україну в підготовці провокацій на території окупованого Криму та Донбасу. Цю заяву прокоментував російський журналіст Ігор Яковенко в програмі "Сьогодні Ввечері"  на телеканалі "Україна 24".

"Я думаю, що все це єдиний ланцюжок. Заява Патрушева (глава ФСБ РФ - ред.), який 22 роки тому організовував сходження Путіна на престол шляхом організації терактів у російських містах. Знаменита історія з "рязанським цукром", я думаю, добре відома не тільки в Росії, але і в Україні. Сьогодні якщо він заявляє подібні речі, це означає, що цілком можливо, що готуються теракти, щоб створити привід для агресії. Думаю, це все ланки одного ланцюга", — сказав він.

Читайте також: Велика геополітична гра — експерт про повернення есмінців США з Чорного моря

Популярні відео

За словами журналіста, росіян за допомогою пропаганди готують до війни з Україною.

"В цілому є дуже багато тригерів, які здатні запустити механізм війни. Це не тільки заяви Патрушева, це і дії МЗС Росії, який практично усунув дипломатію з реєстру інструментів Росії. А значить, в хід підуть інші інструменти — це і зосередження величезної кількості військ на кордоні з Україною, і звичайно ж, робота телевізора, який фактично розлюднив Україну в очах значної частини росіян і підготував до того, що війна — це легка прогулянка. "Війна закінчиться за 15 хвилин" — це було сказано на головному федеральному каналі Росії. Тому в принципі ця абстрактна, неможлива війна з Україною — шанси на неї збільшуються зусиллями низки людей і організацій", — сказав він.

Раніше заступниця головного редактора проєкту StopFake Вікторія Романюк розповіла, що російські пропагандистські фейки стають менш примітивними.

Джерело Україна 24 Теги