Велика геополітична гра — експерт про повернення есмінців США з Чорного моря

Віктор Гвоздь розповів, що відбувається між США і Росією

Велика геополітична гра — експерт про повернення есмінців США з Чорного моря

Американські есмінці, які йшли у Чорне море через ескалацію конфлікту між Росією та Україною, повертають назад. Про причини розповів доктор військових наук, ексглава СЗР Віктор Гвоздь у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Це свідчить про велику геополітичну гру. Звичайно, демонстрація сили в Чорному морі дуже важлива. Ми бачили постійні прольоти літаків-розвідників уздовж Криму і кордону, підготовку до військових навчань "Захисник Європи", які повинні пройти цього року. Це досить серйозно. Але градус напруги, який був дуже високо піднятий, мені здається, після дзвінка Байдена (з пропозицією про зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним - ред.) трохи знизився. Пішла трохи інша риторика, і деякі навіть російські кораблі, які прийшли з Каспію, повертаються", — сказав він.

Читайте також: Це не гра м'язами: політик оцінив ймовірність нападу Росії

Популярні відео

Експерт розповів, у якому ключі розвиватиметься ситуація найближчим часом.

"Це все — гібридна війна. У неї п'ять основних інструментів: економічний, енергетичний, військово-політичний тиск, інформаційний, війна. Сьогодні з цих елементів то один збільшується, то інший. Мені здається, зараз все знову перейде в інформаційну площину та економічну. З учорашнього дня практично закрили Керченську протоку для іноземних суден, а це економічні збитки для України", — сказав він.

Нагадаємо, ЗМІ з посиланням на турецькі дипломатичні джерела повідомили, що Сполучені Штати скасували заплановане на цьому тижні розміщення двох військових кораблів у Чорному морі.

Раніше президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов назвав точну дату можливого нападу Росії на Україну.

Джерело Україна 24 Теги