Санкції не допоможуть, є інші варіанти — експерт про Росію

Віцепрезидент Фонду Карнегі розповів, як можна вплинути на Російську Федерацію

Санкції не допоможуть, є інші варіанти — експерт про Росію

Санкції проти Росії не допоможуть — про це заявив віцепрезидент Фонду Карнегі Ендрю Вайс у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на каналі "Україна 24".

"Санкції проблему не вирішать. У них є 600 млрд доларів у резервах, вони готові до цього моменту. І ми знаємо, що економічна модель Росії — це продати нафту за долари й потім здійснювати витрати рублями. Це більш-менш успішна модель, я не бачу тут можливого краху або економічної кризи. Нафта зараз продається за ціною близько 70 доларів за барель. Це стабільний момент для російської економіки", — сказав він.

Читайте також: Не тільки Донбас: експерт розповів, де Росія може влаштувати провокації

Популярні відео

За словами Вайса, є інші варіанти впливу на Росію.

"Найголовніше, по-моєму, це продовження ізоляції Росії, продовження статусу ворожої країни з боку американського і європейського істеблішменту та уряду. Зараз Путін нам показує, що у нього є різні підходи до ескалації на кордоні України, він показує, що якщо він хоче якимось чином дестабілізувати ситуацію, він це може зробити. І ми повинні приймати це серйозно. Захід не збирається воювати в Україні, це нереально. Найголовніше — шукати дипломатичний шлях для деескалації", — сказав він.

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш розповів, як хотів діяти на Донбасі президент РФ Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги