Смерть чоловіка британської королеви: журналіст розповів, чи очікує монархію криза

Костянтин фон Еггерт розповів про важливе випробовування для британської корони

Смерть чоловіка британської королеви: журналіст розповів, чи очікує монархію криза

Чи буде криза британської монархії після смерті чоловіка королеви Єлизавети II герцога Единбурзького, розповів журналіст Костянтин фон Еггерт у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Сьогодні такої очевидної кризи британської монархії не передбачається, хоча б тому, що ті, хто голосував за Brexit — це, швидше за все, прихильники монархії та патріоти, люди, які цінують британський суверенітет і традиції. Думаю, що і частина тих, хто голосував проти нього, теж прихильники монархії. Мені здається, що противники монархії — це в основному така міська інтелігенція, левацька студентська фронда, якісь професори, які розвивають у себе на факультетах критичну расову теорію", — сказав він.

Читайте також: "Почався ажіотаж": що відбувається у Великій Британії через новий штам COVID-19

Популярні відео

Журналіст розповів, які серйозні потрясіння можуть очікувати британську монархію.

"В цілому мені не здається, що народ Великої Британії хоче розлучитися з монархією. На мій погляд, найближча криза, яка очікуватиме Британію, це все, що пов'язано з Шотландією, можливим другим референдумом щодо виходу. Тут роль королівської сім'ї буде важлива, те, як гарно і ввічливо поводитимуться члени королівської сім'ї, буде дуже важливо", — сказав він.

Нагадаємо, принц Філіп, герцог Единбурзький помер 9 квітня у віці 99 років — він два місяці не дожив до 100-річного ювілею.

Джерело Україна 24 Теги