Такого не казав навіть Навальний — журналіст про слова головного пропагандиста Росії

Іван Яковина розповів, як українська тема повернулася в російські ЗМІ

Такого не казав навіть Навальний — журналіст про слова головного пропагандиста Росії

У Росії знову почали піднімати тему України в ЗМІ, розповів журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"З лютого цього року в російські ЗМІ знову повернулася українська тема, яку за кілька місяців до цього звідти витіснив Навальний і його повернення до Росії. Всі телевізійні ток-шоу зараз переповнені наїздами на український народ, українську армію, уряд і журналістів, і блогерів. Будете сміятися, але навіть і мені дісталося. Пропагандист Володимир Соловйов знайшов у Фейсбуці мій старий пост від середини березня минулого року, в якому я написав, що епідемія коронавірусу в Росії буде набагато страшнішою, ніж у Китаї. І Соловйов після цього поставив мені кілька гострих, як він думає, запитань", — сказав він.

Читайте також: Історично війна йде вже 300 років — військовий експерт про ситуацію на Донбасі

Популярні відео

Журналіст включив уривок з передачі Соловйова, де він говорить на адресу Яковини: "У тебе в країні тупі гопники у владі, і доведуть вони тебе до цугундера".

"Важливо зазначити одну обставину. Оскільки я громадянин Росії, і Росія моя країна, то Соловйов у прямому ефірі каналу "Росія 1" обізвав тупими гопниками керівництво Російської Федерації. Напевно, його треба привітати, навіть Навальний нічого такого раніше не робив", — сказав він.

Раніше Яковина заявив, що президент Росії Володимир Путін переоцінив свої можливості.

Джерело Україна 24 Теги