Смерть чоловіка королеви Великої Британії: нові подробиці з Лондона

Принц Філіп незадовго до смерті повернувся в королівський замок з лікарні

Смерть чоловіка королеви Великої Британії: нові подробиці з Лондона

Чоловік королеви Великої Британії принц Філіп 9 квітня помер у віці 99 років, британці спонтанно збираються перед Букінгемським палацом.

Подробиці розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" журналіст "Радіо Свобода" в Лондоні Олесь Ковач.

"Сьогодні опівдні за лондонським часом було оголошено про смерть 99-річного герцога Единбурзького, чоловіка королеви Єлизавети Другої принца Філіпа. Хочу зазначити, що спочатку, відповідно до королівського протоколу, на брамі Букінгемського палацу в Лондоні було вивішене скорботне оголошення від імені королівської родини. Це папірець буквально розміром А4, який провисів 45 хвилин, і його змушені були зняти, тому що люди почали, попри локдаун, спонтанно збиратися перед палацом", - розповів журналіст.

Читайте також: "Почався ажіотаж": що відбувається у Великій Британії через новий штам COVID-19

Популярні відео

За його словами, королева повинна "сьогодні до кінця дня оголосити всі деталі, які будуть взяті до уваги з урахуванням локдауну, все це буде враховано при підготовці та проведенні похорону".

Читайте також: "Британці плюнули й вийшли": ексвіцепрем'єр порівняв Євросоюз із СРСР

"Принц Філіп помер у Віндзорському замку на заході від Лондона. Він повернувся туди 16 березня після того, як провів місяць у лікарні. Цей місяць став найдовшим періодом, який принц коли-небудь проводив у лікарні. Очевидно було, що принц Філіп повертається в королівський замок, щоб померти. З цього не робиться великої таємниці. Філіп отримував певні медичні процедури після операції на серці, яка була наслідком серцевої хвороби", - повідомив Ковач.

Джерело Україна 24 Теги