Академік про скандал із російською вакциною у Словаччині: "Це стратегічна помилка"

"Мені дуже шкода, що Росія так нечесно, негарно веде роботу з лікарськими препаратами", - заявив академік

Академік про скандал із російською вакциною у Словаччині: "Це стратегічна помилка"

Голова комісії з біобезпеки та біозахисту при РНБО, академік НАН України Сергій Комісаренко в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував скандал у Словаччині з російською вакциною «Супутник V».

«Мені дуже шкода, що Росія так нечесно, негарно веде роботу з лікарськими препаратами. Там, де повинна бути повна прозорість, зрозумілість і повна довіра до того, що вводиться – що це саме те, що проходило клінічне випробування», - заявив академік.

Читайте також: Росія застосувала "м'яку зброю" - міжнародник про вакцини з РФ

Популярні відео

«Я думаю, це була стратегічна помилка росіян, коли вони оголосили про ефективність вакцини ще до того, як були завершені клінічні випробування другої фази, що взагалі неприйнятно у світі. Це зіпсувало їхній імідж і врешті спотворило довіру до цієї вакцини», - додав Комісаренко.

Читайте також: "Українці — не кролики": Зеленський висловився про російську вакцину "Супутник V"

Раніше Словацький державний інститут контролю за лікарськими засобами дослідив російську вакцину «Супутник V», закуплену попереднім складом уряду, і дійшов висновку, що вона не ідентична тій, яка отримала схвалення наукового журналу The Lancet.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи зареєструють в Україні російську вакцину від коронавірусу "Супутник V".

Джерело Україна 24 Теги