Путін повинен бути покараний за свої злочини: дипломат про санкції проти Росії

Володимир Огризко вважає, що політична воля щодо Росії починає проявлятися

Путін повинен бути покараний за свої злочини: дипломат про санкції проти Росії

Проти Росії необхідно ввести болючі санкції, крім того, США могли б продемонструвати їй свою силу, але для цього потрібна політична воля.

Таку думку в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" висловив дипломат, колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко, коментуючи слова глави української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука про можливість перенесення засідань ТКГ з Білорусі в інші держави.

"Певний резон у словах Кравчука є. До Польщі всіх цих бойовиків або їхніх прислужників вивезти буде просто неможливо. Але на цьому весь позитив і закінчується, тому що питання не в місці, де збираються учасники переговорів, а в тих позиціях, які вони представляють. Можна запропонувати й Папуа-Нову Гвінею, але від цього прогресу досягнуто не буде", - сказав Огризко.

Читайте також: Путін знає, чим все закінчиться: Кравчук розповів, чи нападе Росія

Популярні відео

Дипломат зазначив, що санкції проти країни-агресора повинні бути покаранням, а не попередженням.

"До тих пір, поки ми не переконаємо наших західних партнерів, що Росію треба карати, що санкції - це не сигнали, а покарання, ніяких прогресів і результатів не буде. Поки санкції не стануть каральними, болісними для Москви, всі наші розмови про техніку переговорів будуть нагадувати біг на місці", - сказав Огризко.

Читайте також: Путін досяг мети - ексдепутат Держдуми про війська Росії біля кордонів України

Політик вважає, що відносно Росії потрібна політична воля, яку вже почали проявляти США.

"Питання в політичній волі. Я сподіваюся, що з приходом Байдена до влади в США ця політична воля почне поступово з'являтися, і ми вже це бачимо. Ця політична воля вже проявилася в простому заході - приведення військ США в Європі в стан підвищеної боєготовності. Ще краще було б завести в Східне Чорномор'я кілька потужних плавучих засобів Шостого флоту США. Пара крейсерів і лінкорів - і вся територія Російської Федерації під прицілом. Такі віртуальні "постріли" мали б гарний стримуючий ефект. А покарати - мільйон способів, починаючи з фінансових, секторальних і закінчуючи політичними. Все є, немає політичної волі, яка б показала Путіну, що не він керує процесом, а він відповідає за свої злочини", - сказав Огризко.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" президент Інституту економічного аналізу Андрій Ілларіонов сказав, що санкції проти Росії вплинули на те, що її економіка зараз перебуває в стагнації, але виявилися недостатніми для того, щоб економіку зруйнувати.

Джерело Україна 24 Теги