Путін піде з влади в Росії тільки в двох випадках - політик з РФ

Леонід Гозман вважає, що російський лідер триматиметься за владу до останнього

Путін піде з влади в Росії тільки в двох випадках - політик з РФ

Президент Росії Володимир Путін має намір залишитися при владі в РФ на необмежений термін. Його можуть змусити піти тільки серйозні проблеми зі здоров'ям або палацовий переворот.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" російський опозиційний політик Леонід Гозман, коментуючи закон про обнулення президентських термінів Путіна.

"Він буде президентом доти, доки може бути президентом, поки йому дозволяє здоров'я, поки він може встати з ліжка, як, наприклад, Черненко, якого підтримували під руки, але він все одно був генеральним секретарем. Так і Володимир Володимирович Путін. Він не буде президентом тільки в тому випадку, якщо йому зовсім не дозволить стан здоров'я. Все інше не рахується, якщо він буде здоровий, у 2024 році він переобереться знову, в 2030 знову, а якщо він захоче переобиратися в 2036, то він теж переобереться. Знайдеться чергова людина в Державній думі, яка скаже, що про це просить народ, і так далі. Це все давно визначено, потяг давно став на рейки і їде", - зазначив політик.

Читайте також: Путін досяг мети - ексдепутат Держдуми про війська Росії біля кордонів України

Популярні відео

На думку Гозмана, російська влада навряд чи зміниться в результаті виборів, тому що вона в разі поразки на виборах не визнає свого програшу.

"На жаль, ми бачимо, що відбувається в Білорусі. Так, є ймовірність зміни влади - палацовим переворотом. Мені здається, що ця ймовірність зростає. З іншого боку, Володимир Володимирович прийшов до влади не з мистецтвознавства або кондитерської промисловості, він прийшов з КДБ, відповідно, ці речі він розуміє добре, і я думаю, що це ті навички, які в нього будуть триматися, навіть якщо всі інші будуть зникати", - вважає він.

Читайте також: Кравчук пояснив, як змусити Путіна піти з України

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав закон, який дозволяє йому обиратися ще на два президентські терміни і правити Росією до 2036 року.

Джерело Україна 24 Теги