Є взаємні розбіжності — політолог про підсумки розмови Байдена і Зеленського

Олександр Краєв розповів, в чому різниця між українською та американською інтерпретацією розмови президентів

Є взаємні розбіжності — політолог про підсумки розмови Байдена і Зеленського

Експерт із зовнішньої політики Олександр Краєв розповів у програмі "Сьогодні Увечері" на каналі "Україна 24" про нюанси інтерпретації телефонної розмови президента США Джо Байдена і президента України Володимира Зеленського в обох країнах.

"Я б звертав увагу на меседжі, які показала американська сторона, у нас неідентичні тексти, і це само по собі проблема. Я б додав також, що український текст, як би це дивно не звучало, розкручує розмову з кінця. Тобто, американська сторона підкреслила, по-перше, відсіч російській агресії, по-друге, реформи, по-третє, боротьбу з корупцією.

Український текст спочатку зазначив боротьбу з корупцією, потім реформи, а про російську агресію якось зовсім забули. Тобто у нас є зворотне сприйняття цього тексту, взаємні розбіжності, і тому, мені здається, якщо американська сторона на перше місце ставить питання відсічі російської агресії, то з точки зору Байдена саме це питання було наріжним каменем, що, в принципі, нас повинно заспокоїти та радувати", — сказав він.

Читайте також: Залякування Путіна втратили значення — журналіст розповів, хто допоможе Україні

Популярні відео

Краєв зазначив, що відносини України з США помітно покращуються.

"З приводу майбутніх розмов. Зараз ми бачимо чи не найкращі американо-українські відносини за останні роки, сподіваюся, що такий рівень буде підтримуватися. Наступним кроком повинна бути офіційна відправка пані Маркарової як українського посла до Вашингтона і початок розмов про призначення американського посла в Києві", — сказав він.

Читайте також: Байден може зробити з Путіна котлету — журналіст про протистояння Росії та США

Нагадаємо, в п'ятницю 2 квітня президент США Джо Байден подзвонив Володимиру Зеленському.

Джерело Україна 24 Теги