Росіянам достатньо пересувних крематоріїв — журналістка про ймовірність війни з Україною

Олеся Бацман розповіла про те, чи можна судити про готовність російських військ до нападу на Україну

Росіянам достатньо пересувних крематоріїв — журналістка про ймовірність війни з Україною

Росіяни не цінують життя своїх солдат, заявила журналістка Олеся Бацман в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24", коментуючи стягування російських військ до кордону з Україною і ймовірність активного наступу.

"Був коментар американського генерала армії Ходжеса з приводу того, що "ми стежимо за цим, ми все бачимо, але не вважаємо, що дійде до великої війни, тому що..." — і тут увага! — "...Росія не підтягла польові шпиталі". Це найбільша помилка. Багато американців не розуміють, що таке росіяни та Росія, що таке "баби народять ще", — сказала вона.

Читайте також: Путін переоцінив свої можливості — журналіст про становище Росії

Популярні відео

Бацман нагадала, як російські військові окупували Крим.

"Згадайте Крим? Тоді американці, силовики в адміністрації Обами, говорили в один голос, що Росія не піде на Крим, тому що для цього потрібна підготовка, не тільки війська на кордоні. На думку американців це, звичайно ж, польові шпиталі, інфраструктура. Вони не розуміють, що росіянам достатньо пересувних крематоріїв, їм не потрібні госпіталі. Вони не цінують своїх солдат, ми це бачимо зараз по тому, як вони забувають своїх "героїв", коли це потрібно. Тому важливо, щоб ми та наші партнери не були такими безтурботними та не допустили тієї помилки, яку американська адміністрація допустила 2014 року", — сказала вона.

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що Росія під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Захід-2021" стягує війська до кордону з Україною.

Раніше Бацман заявила, що президент Росії Володимир Путін може почати велику війну проти України.

Джерело Україна 24 Теги